X
تبلیغات
رایتل
وبسایت دانشجویی مهندسی شیمی
سلام.... امیدواریم بهترین سایت دنیا رو بنویسیم www.iaushirazche.ir
خوش اومدید...لطفاَ با نظراتتون ما رو در بهبود وبسایت یاری کنید.,.,.شما میتونید با عضو شدن در خبرنامه،از مطالب جدید وبسایت با خبر بشین.,., .از لیست موضوعات وبسایت،موضوع مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه‌شنبه 19 بهمن‌ماه سال 1389

 با هر کسی که می خواید شرط ببندید که او با چشم بسته در پیاده رو در خط مستقیم راه برود بدون آن که از مسیر منحرف شود . مطمئن باشید که شما شرط را می برید .

افرادی که در مه و یا طوفان و برف گم می شوند ، اغلب به تصور این که در مسیر مستقیم به جلو می روند ساعت ها راه پیموده ، ولی بعد از مدتی دوباره به همان نقطه ی اول باز می گردند . دلیل این امر این است که بدون راهنمایی چشم هایمان ، نمی توانیم در مسیر مستقیم حرکت کنیم و ین بدان معناست که بین سمت چپ و راست ما تعادلی وجود ندارد . برای مثال ، قلب در طرف چپ بدن و کبد در سمت راست آن وجود دارد . اسکلت بدن ما نیز نا متقارن است . ستون فقرات ما نیز کاملا راست نیست ، ران ها و پاهای ما در طرفین بدن با هم متفاوتند و همه ی این ها به این معنی است که ساختمان عضلات بدن ما تقارن ندارند . 

ماهیچه ها و عضلات ما در طرفین چپ و راست با هم متفاوتند ، بنابراین بر نحوه ی راه رفتن ما تاثیر می گذارند . زمانی که چشم های خود را می بندیم ، گام برداشتن توسط عضلات و استخوان بندی بدن کنترل می شود ، چون یکی از طرفین کنترل بیشتری در گام برداشتن دارد ، بنابراین راه پیمایی ما به شکل دایره خواهد بود . 

آزمایش هایی مبنی بر این که افراد با چشم بسته تلاش کر ده اند تا اتومبیلی را در خط مستقیم برانند انجام شده است که در همان 20 دقیقه ی اول تمام این افراد از جاده خارج شده اند . پس بهتر است هنگامی که قدم می زنید و یا اتومبیل می رانید ، چشم هایتان را خوب باز نگه دارید .
طبقه بندی:
ارسال توسط سمیرا
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظرسنجی
خبرنامه