وبسایت دانشجویی مهندسی شیمی
سلام.... امیدواریم بهترین سایت دنیا رو بنویسیم www.iaushirazche.ir
خوش اومدید...لطفاَ با نظراتتون ما رو در بهبود وبسایت یاری کنید.,.,.شما میتونید با عضو شدن در خبرنامه،از مطالب جدید وبسایت با خبر بشین.,., .از لیست موضوعات وبسایت،موضوع مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه‌شنبه 30 فروردین‌ماه سال 1390

امروزه تبلت ها یا رایانه های لوحی به نوع خاصی از لپ تاپ ها هستند که بسیار محبوب و پرکاربرد شده اند و با توجه به صفحه لمسی آن و برنامه های کاربردی فراوان (  app) هر روزه بر دارندگان و نیز علاقه مندان به داشتن آن افزوده می شود و نمایشگاه فناوری CES 2011 که به کار خود پایان داد گواهی بر صحت این ادعا است بطوری که در این نمایشگاه اغلب شرکت های سازنده لپ تاپ و نت بوک تبلت مخصوص خود را نیز به نمایش گذاشتند . با این روند ساخت تبلت ها با سوق به کاربری های خاص دور از انتظار نیست یک نمونه این نوع Tablet  ها Switchblade است که Razer از آن در نمایشگاه  ces 2011  رونمایی کرد .تیبلتی مخصوص گیمرها و لذت بردن از بازی با تبلت ها . این مدل و طرح مفهومی می تواند آینده بازی را در تبلت ها رقم بزند . 

Switchblade دارای صفحه نمایش ۷ اینچی مالتی تاچ و کلیدهایی برای کنترل بازی است . این مدل هنوز در مرحله مفهومی است اما با ساخت و ورود آن توسط  Razer  که ید طولایی در لوازم جانبی گیم ها دارد می تواند انقلابی در صنعت گیم و تلفیق آن با Tablet  ها باشد.   

 

 

 

 
طبقه بندی:
ارسال توسط رامین
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظرسنجی
خبرنامه