وبسایت دانشجویی مهندسی شیمی
سلام.... امیدواریم بهترین سایت دنیا رو بنویسیم www.iaushirazche.ir
خوش اومدید...لطفاَ با نظراتتون ما رو در بهبود وبسایت یاری کنید.,.,.شما میتونید با عضو شدن در خبرنامه،از مطالب جدید وبسایت با خبر بشین.,., .از لیست موضوعات وبسایت،موضوع مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 2 اردیبهشت‌ماه سال 1390

داستان طنز/ پیام حسینی


شما به تازگی در یک شرکت خیلی مهم مشغول به کار شده اید و با رئیستان عهد کرده اید که دیگر غیبت نداشته باشید.
حالا ترم دانشگاه رو به پایان است و شما حتی یک جلسه هم نتوانسته اید سر کلاس حاضر شوید، پس با هماهنگی همکارانتان محل کار را ترک می کنید تا لااقل در این جلسات آخر حاضر شوید تا درستان حذف نشود.
با همکاران خود قرار می گذارید که اگر رئیس سراغ شما را گرفت به او بگویند همین الان رفته و چند دقیقه بعد برمی گردد و بلافاصله با شما تماس بگیرند که سریع به محل کار خود بازگردید.
بعد از حدود سه ربع در کلاس متوجه می شوید که موبایلتان آنتن ندارد و چون دوست ندارید به هیچ قیمتی کارتان را از دست بدهید فوراً کلاس را ترک می کنید و به محل کار بازمی گردید.
وقتی می رسید متوجه می شوید که رئیس با شما کار فوری داشته و به دروغ همکارانتان نیز پی برده است پس شما به همران سه همکارتان اخراج شده اید.
شما یک هفته ای را دنبال کار می گردید و البته از سویی خوشحال هستید که این چند هفته را بدون دغدغه کاری می توانید در کلاس هایتان حاضر شوید.
استاد شما متوجه این اتفاق می شود و به شما کاری را پیشنهاد می کند که همیشه آرزوی آن را داشته اید.
شما که از خوشحالی نمی دانید باید چکار کنید موضوع را به نامزدتان می گویید و از وی می خواهید برای بستن دهان فامیلش هم که شده این موضوع را به همه بگوید.
در هنگام حضور و غیاب متوجه می شوید که نام شما در لیست نیست و نگران می شوید که نکند درستان حذف شده است؟پس موضوع را با استاد در میان می گذارید و ایشان ضمن اظهار بی اطلاعی از شما می خواهد که از طریق دفتر گروه پیگیر شوید.
بعد از مراجعه به دفتر گروه متوجه می شوید که اصلا این درس را با آن استاد انتخاب نکرده بودید و این چند جلسه رانیز به اشتباه در کلاس حاضر شدید.

وقتی موضوع را به استاد می گویید ایشان پاسخ می دهد: دانشجویی که کلاس خود را اشتباه بیاید به درد کار در شرکت من نمی خورد.

راستی درس انتخابی شما نیز به دلیل عدم حضور حذف شده است.

لطفا اصرار نفرمایید.

payamhoseynii@gmail.com
طبقه بندی:
ارسال توسط مهرداد
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظرسنجی
خبرنامه