وبسایت دانشجویی مهندسی شیمی
سلام.... امیدواریم بهترین سایت دنیا رو بنویسیم www.iaushirazche.ir
خوش اومدید...لطفاَ با نظراتتون ما رو در بهبود وبسایت یاری کنید.,.,.شما میتونید با عضو شدن در خبرنامه،از مطالب جدید وبسایت با خبر بشین.,., .از لیست موضوعات وبسایت،موضوع مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 15 تیر‌ماه سال 1390

آبادان _ شانا _ گروه پالایش و پخش: مهندس محمد علی آبادی روند توسعه و افزایش توان پالایش و تولید فرآورده های نفتی در پالایشگاه آبادان را در شرایط خوبی ارزیابی کرد و گفت: با بهره برداری از طرح بنزین سازی این پالایشگاه،‌ وضعیت تولید بنزین کشور به سطح مطلوبی می رسد.

به گزارش خبرنگار اعزامی شانا به آبادان، مهندس محمد علی آبادی، سرپرست وزارت نفت، شامگاه روز گذشته (شنبه 11 تیر) در بازدید از پالایشگاه آبادان، در جریان آخرین وضعیت طرح افزایش توان تولید و بهسازی این پالایشگاه قرار گرفت.

همچنین مهندس عبدالرضا مهربان، مدیرعامل پالایشگاه آبادان، آخرین گزارش ها از فعالیت های در دست اقدام این پالایشگاه را به مهندس علی آبادی ارائه کرد.

سرپرست وزارت نفت هنگام بازدید از پالایشگاه آبادان، ضمن قدردانی از تلاش های مهندسان و کارشناسان این پالایشگاه اظهار کرد: وزارت نفت از روند توسعه این پالایشگاه حمایت کامل خواهد کرد و امید است که با تلاش همکاران صنعت نفت بتوانیم به اهداف مورد نظر دست یابیم.

مهندس علی آبادی پس از بازدید از واحد کت کراکر پالایشگاه آبادان که چندی پیش دچار حادثه شده بود، گفت: با وارد مدار شدن کامل این بخش، توان تولید بنزین کشور به سطح بسیار خوبی خواهد رسید.

همچنین در این بازدید، مهندس علیرضا ضیغمی، مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، در گفت و گو با خبرنگار شانا اظهار کرد: واحد بنزین سازی پالایشگاه آبادان که دچار حادثه شده بود، از روز سوم شعبان همزمان با میلاد امام حسین (ع) کار خود را آغاز خواهد کرد و تا نیمه شعبان وارد چرخه کامل تولید خواهد شد. 

در این بازدید، مهندس ضیغمی، مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی و چند نفر دیگر از مدیران ارشد وزارت نفت، مهندس علی آبادی را همراهی می کردند. 

 

faghat mitoonam begam bezan un dast ghashangaro be eftekhare mohaaaaaaaaaandesiiiiiin
طبقه بندی:
ارسال توسط رامین
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظرسنجی
خبرنامه