X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
وبسایت دانشجویی مهندسی شیمی
سلام.... امیدواریم بهترین سایت دنیا رو بنویسیم www.iaushirazche.ir
خوش اومدید...لطفاَ با نظراتتون ما رو در بهبود وبسایت یاری کنید.,.,.شما میتونید با عضو شدن در خبرنامه،از مطالب جدید وبسایت با خبر بشین.,., .از لیست موضوعات وبسایت،موضوع مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید

بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 19 فروردین‌ماه سال 1390

حمایت از خانواده آنچنان وظیفه مهمی است که به زور هم که شده باشد در حال انجام است.
ایسنا از قول سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی خبر داده است که در جلسه اخیر این کمیسیون ماده 23 لایحه حمایت از خانواده مبنی بر اجازه ازدواج مجدد به مردان در موارد زیر تصویب شده است.
براساس همین گزارش رضایت همسر اول، عدم قدرت همسر اول به ایفای وظایف زناشویی، عدم تمکین زن از شوهر، ابتلای زن به جنون یا امراض صعب العلاج، محکومیت قطعی زن در جرایم عمدی به مجازات یکسال زندان یا جزای نقدی که بر اثر عجز از پرداخت منجر به یک سال بازداشت شود (مثل جرایم رانندگی)، هرگونه اعتیاد زن، سوءرفتار یا سوءمعاشرت زن به حدی که ادامه زندگی را برای مرد غیرقابل تحمل کند، ترک زندگی خانوادگی از طرف زن به مدت شش ماه و عقیم بودن زن از جمله این شرایط که به محض تحقق هر یک از آنها مرد میتواند مجددا ازدواج کند.
بنابراین اگر مرد متاهلی هستید و فیلتان یاد هندوستان کرده اما نه خودتان و نه فیلتان جرات طرح چنین موضوعی با زنتان را ندارید؛ میتوانید با عمل به یکی از راهکارهای زیر که بر اساس قوانین فوق طراحی شده اند به طور «قانونی» و در راستای حمایت از خانواده مجددا ازدواج کنید:

1- یک کاری کنید که زنتان قادر به «ایفای وظایف» نباشد. البته مراقب باشید آنقدر زیاده روی نکنید که خودتان هم تا آخر عمر از ایفای نقش محروم شوید!!
2-یک کاری کنید که زنتان تمکین نکند. البته اصولا زنهای امروزی زیاد اهل تمکین نیستند و این وظیفه به دوش مردان گذاشته شده که از گرفتن نان تا شستن ظرفها و بردن بچهها به مدرسه و البته امرار معاش به ایفای نقش بپردازند اما با توجه به اینکه چنین مردانی اصولا همین یک زنی که گرفته اند برای هفت پشتشان بس است؛ قاعدتا مردانی نیاز به راهنمایی دارند که زنشان واقعا از آنها تمکین می کنند.
در این صورت سه هفته جورابتان را نشویید و بعد از زنتان در حال خوردن شام بخواهید که فورا آن را بشوید و کارهایی از این قبیل تا عدم تمکین کند.
3- آنقدر زنتان را اذیت کنید تا به جنون یا امراض صعب العلاجی مثل سرطان دچار شود. آن وقت در کمال افتخار و مثل یک «مرد» بروید به طور «قانونی» مجددا ازدواج کنید.4- سوئیچ ماشین را که مدت بیمه اش تمام شده با مهربانی در اختیار زنتان بگذارید تا در یک بزرگراه تصادف کند. بعد وقتی که به زندان یا جریمه نقدی معادل آن محکوم شد، فورا بروید زن بگیرید.
ضمنا اگر زنتان از آن دسته زنهایی است که در بزرگراه حداکثر با سرعت 20 کیلومتر میراند، خودتان ترتیب یک تصادف ساختگی را بدهید.
5- زنتان را معتاد کنید. فراموش نکنید که «هرگونه اعتیاد» شامل اعتیاد به شکلات هم می شود6- آستانه تحملتان را به قدری پایین بیاورید که هر رفتار او در حکم سوءرفتار یا سوءمعاشرتی باشد که «ادامه زندگی را برای مرد غیرقابل تحمل کند.» اگر افاقه نکرد یک دوربین مخفی کار بگذارید و سپس مثل یک آدم متمدن و در کمال ادب و احترام به زنتان بگویید که قصد ازدواج مجدد دارید، آیا اجازه میدهد؟ مطمئن باشید چنان حادثه خشونت باری در دوربین ضبط خواهد شد که «سوءرفتار» همسرتان را در هر دادگاهی به اثبات خواهد رساند.7 - شش ماه زنتان را بفرستید مسافرت یا شهرستان پیش خانواده اش یا کاری کنید که جان به لب شود و شش ماه از دست شما به خانه والدینش پناه ببرد.
طبقه بندی:
ارسال توسط رامین
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظرسنجی
خبرنامه